■ Zgłoś udział w konkursie

zm_bezroku.png

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal  Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów.

Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Stając się Wystawcą targów POLAGRA GASTRO/INVEST HOTEL możecie Państwo zgłosić do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP, swoje produkty. Pamiętajcie jednak, że muszą one spełniać określone warunki:

  • powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie,
  • wykonany ze znakomitej jakości materiałów i
  • wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.
  • musi również spełniać szereg dodatkowych kryterium przypisanych dla danej branży.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy.

Zgłoszenia udziału w konkursie za pośrednictwem portalu Strefa Wystawcy >>

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do dnia 2 sierpnia 2019.

<< Regulamin konkursu >>

Pakiet medalisty

Pakiet medalisty to komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony MTP, adresowanych do firm, które uzyskały Złoty Medal za zgłoszony produkt. Pakiet obejmuje m.in. klasyczne materiały BTL w wersji drukowanej, pliki i projekty w wersji elektronicznej do dalszego wykorzystania oraz wybrane usługi PR i reklamowe.

Pakiet medalisty obejmuje identyfikację wizualną, kampanie kierowane do zwiedzających targi, kampanie w mediach, w tym kampanię internetową na ogólnopolskich serwisach informacyjnych: Grupa wp.pl i Money.pl.

Więcej szczegółów >>>

zm.png

Złoty Medal Wybór Konsumentów

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.
[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact