■ O konkursie

zm_2018_pl-01.png

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

 

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

 

Pakiet medalisty

Złoty Medal MTP to nie tylko rekomendacja specjalistów branżowych. Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem jest znana już na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Pozwala to jeszcze lepiej promować zwycięzców.

Laureat Złotego Medalu otrzymuje „Pakiet medalisty” - komplet materiałów promocyjnych, które wystawca może wykorzystywać podczas targów, czy w kampanii promocyjnej produktu: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali wręczenia nagród.

 

Złoty medal MTP – Wybór Konsumentów

gala_zm.jpg

Złoty Medal MTP jest również dla laureatów kartą wstępu do walki o równie cenne wyróżnienie jakim jest Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów. W tym konkursie decydują już tylko głosy zwiedzających i internautów, a zwycięzca jest tylko jeden. Swoje głosy na wybrane produkty można przyznawać w specjalnie przygotowanej Strefie Mistrzów, a także na stronie www.zlotymedal.mtp.pl w ciągu 30 dni od dnia rozpoczęcia targów.

Relacja z zeszłorocznej Gali Nagród Złoty Medal Wybór Konsumentów.

W tym roku Gala odbędzie się 23 marca w nowym kompleksie restauracji GARDEN CITY na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

Więcej informacji na: www.zlotymedal.mtp.pl

 

 


[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact