■ Błędy krytyczne – tak sprzedaż traci zysk

Termin: 3.10.2018 / godz. 13.00

Autorski model Rafała Błachowskiego, będący rezultatem doświadczeń z kilkunastu lat aktywnej sprzedaży oraz prowadzonych szkoleń sprzedażowo-negocjacyjnych.

Model „Błędów krytycznych” odwraca najbardziej popularny schemat patrzenia na proces sprzedaży polegający na ciągłym szukaniu nowych rozwiązań. W tym modelu sprawdzanie nowych rozwiązań oczywiście także jest istotne, ale kluczem jest dokładna analiza pełnego procesu oraz identyfikacja błędów popełnianych na poszczególnych jego etapach. Każda firma posiada niewykorzystane zasoby, których w natłoku codziennych zadań się nie dostrzega. A błędy krytyczne powodujące największą utratę zysków, są powtarzalne i popełniane w różnych branżach.

Jakie są błędy krytyczne i gdzie ich szukać w swojej firmie? Jakie są narzędzia do ich identyfikacji i naprawy? Jak wzmacniać sprzedaż w oparciu o istniejące zasoby i najmocniejsze strony firmy?

Przyjdź na spotkanie i spójrz na swój biznes z innej perspektywy. Wysłuchaj case study i doświadcz jak i gdzie Sprzedaż traci zysk.

Szkolenie ma charakter otwarty - nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Wstęp darmowy dla wszystkich uczestników targów.

Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego

Firma szkoleniowa działająca na rynku od 2012 roku. Kluczowym aspektem szkoleń realizowanych przez firmę jest ich wymiar praktyczny. To efekt m.in. konkretnego doświadczenia trenerów – sprawdzonych specjalistów z udokumentowanymi sukcesami w swoich branżach. Nasi trenerzy przeprowadzili szkolenia już dla blisko sześciu i pół tysiąca osób. Więcej o możliwościach i korzyściach wynikających z naszych działań znajdziesz na www.skutecznakomunikacja.pl.

Rafał Błachowski

fmx_7288-prezki-tif.jpg

Przedsiębiorca, trener. Od kilkunastu lat związany bezpośrednio ze sprzedażą poprzez wszystkie stanowiska: handlowe, managerskie i zarządcze. Dzieli się doświadczeniem z zakresu nowych strategii sprzedażowo-marketingowej, pozyskiwania i budowania relacji z Klientami, budowania i motywowania zespołu sprzedażowego. Właściciel w Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego oraz w schoolbranding.pl. Zrealizował 1799 godzin szkoleniowych dla 1979 uczestników.

blachowski_logo.png

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact