■ O targach

Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń dla sektora HoReCa. Wyróżnia je kompleksowa i nowoczesna ekspozycja obejmującą najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wyposażenie lokali gastronomicznych i obiektów noclegowych

Targi co roku odwiedza ponad 10 tys. restauratorów, kucharzy, cukierników oraz właścicieli i menadżerów obiektów wypoczynkowo-noclegowych, by poznać najnowsze trendy w zakresie wyposażenia restauracji czy hoteli, wziąć udział w wartościowych szkoleniach czy konferencjach, a także by kibicować najlepszym kucharzom – zawodnikom Kulinarnego Pucharu Polski.

 

Na ekspozycji między innymi:

Gastronomia

Piece konwekcyjne, piece konwekcyjno-parowe, kuchnie gazowe, płyty grzewcze, płyty grillowi, szafy grzewcze, bemary, chłodziarki, stoły, witryny chłodnicze, lady chłodnicze, kuchnie indukcyjne, szatkownice, mięsiarski, krajalnice meble ze stali nierdzewnej, noże, deski, tłuczki ostrzałki i inne akcesoria kuchenne, zastawa stołowa, środki czyszczące, odzież robocza, ekspresy do kawy, kawa, herbata, wina, żywność, produkty cukiernicze, lody, meble dla sal restauracyjnych, artykuły dekoracyjne i inne artykuły gastronomiczne

Hotelarstwo

Wyposażenie: meble pokojowe, meble łazienkowe, meble recepcyjne meble dla sal restauracyjnych oświetlenie, artykuły dekoracyjne, tekstylia (firany, zasłony), wyposażenie łazienek, wanny, pościel, bielizna pościelowa, ręczniki, galanteria hotelowa (igielniki, szczotki do czyszczenia odzieży, środki do czyszczenia butów), nagłośnienie sal konferencyjnych, meble dla centrów konferencyjnych.

Co wyróżnia targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL?

Galeria Innowacji

Galeria Innowacji od samego początku prowadzona jest w myśl zasady, że produkty, które pojawią się na tej ekspozycji muszą się wyróżniać nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim tym, na czym zależy restauratorom i szefom kuchni – funkcjami, które pozwalają na realne oszczędności. To dobre miejsce, by zrobić krok w kierunku technologii przyszłości i wpuścić je do teraźniejszości profesjonalnych kuchni w restauracjach, kawiarniach czy hotelach. [Więcej informacji >>]

Invest Hotel Showroom

Projekt dedykowany sektorowi hotelarskiemu, w ramach którego oferta wystawców targów prezentowana jest w nowoczesnych aranżacjach odwzorowujących przestrzenie hotelowe. Do udziału w nim zapraszamy m.in. dostawców mebli, oświetlenia, tekstyliów i nowoczesnych technologii do zarządzania obiektem. Dla wystawców to dodatkowa ekspozycja marki oraz promocja firmy i jej oferty w cenie udziału w targach.

Kulinarny Puchar Polski

Najbardziej wyczekiwane wydarzenia w polskiej gastronomii. Konkursowi co roku patronują najważniejsze w kraju stowarzyszenia branżowe, a na jego widowni zasiadają restauratorzy i kucharze pracujący w najlepszych restauracjach w Polsce. W ramach konkursu odbywają się także inspirujące pokazy kulinarne prowadzone przez autorytety środowiska gastronomicznego.

[Więcej informacji >>>]

<HMC> Hotel Marketing Conference

Największa i najbardziej prestiżowa konferencja marketingowa dla branży hotelarskiej. Jej tematyka obejmuje m.in. nowoczesne technologie, dzięki którym można wypracować przewagę nad konkurencją, zastosowanie nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz wykorzystanie potencjału ludzkiego i rozwój kadr. W 2018 roku udział w wydarzeniu wzięło ponad 900 przedstawicieli hoteli.

Targi odwiedzają wyłącznie profesjonaliści – menedżerowie lokali gastronomicznych i obiektów noclegowych, a także inwestorzy działający na rynku hotelarskim, generalni wykonawcy, studia architektoniczne oraz projektowe związane z branżą HoReCa.

Warto również podkreślić, że 75% zwiedzających to osoby decyzyjne. To z kolei przekłada się na realne możliwość nawiązania współpracy „tu i teraz” z parterami biznesowymi z Polski i zagranicy.

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact