Patronat HonorowyWspółpraca Branżowa

Zaplanuj udział w targach POLAGRA GASTRO/INVEST HOTEL!

Sprawdź jak zapowiada się tegoroczne poznańskie spotkanie sektora HoReCa.

Jesienny zjazd branży w stolicy Wielkopolski to już tradycja, której wierni są tacy liderzy rynku jak na przykład Winterhalter, Rational, Komat, Dajar, Eurofirany czy Fameg. Co roku do grona wystawców dołączają także nowe firmy, by zaprezentować najnowsze rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii i hoteli.

DLACZEGO LIDERZY WYBIERAJĄ POZNAŃ >>>

STREFY INSPIRACJI

Podczas tegorocznych targów nie zabraknie również specjalnych stref pokazowych. Znana już od kilku lat Galeria Innowacji będzie inspirowała kucharzy i restauratorów szukających przede wszystkim sprzętu, którego użytkowanie daje wymierne korzyści w postaci oszczędności energii, przestrzeni roboczej czy czasu. Natomiast hotelarze i projektanci wnętrz będą mogli zapoznać się z ofertą wyposażenia obiektów noclegowych m.in. w strefie Invest Hotel Showroom, oglądając gotowe aranżacje pokoi przygotowane z wykorzystaniem produktów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych znajdujących się w ofercie wystawców targów. Taki format prezentacji produktu pozwala je ujrzeć w innym świetle. Dużo łatwiej podejmuje się decyzje o jego zakupie widząc jak komponuje się w zamkniętej przestrzeni, w otoczeniu innych przedmiotów To również dodatkowa forma promocji dla naszych wystawców. – objaśnia Robert Mieldziuk, dyrektor projektów Polagra Gastro i Invest Hotel.

KONFERENCJE, SZKOLENIA, KONKURSY I POKAZY KULINARNE

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel to także bogaty program wydarzeń specjalnych. Kulinarnych inspiracji będzie można zaczerpnąć podczas pokazów live cooking, ale przede wszystkim w trakcie dwudniowego finału Kulinarnego Pucharu Polski. Eliminacje do konkursu już trwają. Na razie zakwalifikowanych zostało czterech kucharzy. W finale wystąpi także laureat ubiegłorocznej edycji, Bartosz Peter, który będzie bronił tytułu „Najlepszego z najlepszych”.

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel to również sceneria dla największej marketingowej konferencji dla sektora hotelarskiego, czyli <HMC> Hotel Marketing Conference. W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięło 470 hotelarzy. To jak dotąd rekordowa edycja, ale nie spoczywamy na laurach i już dziś intensywnie pracujemy nad piątą odsłoną tego eventu. Jubileusz zobowiązuje, więc tegoroczna konferencja z pewnością będzie wyjątkowa i w dodatku połączona z 10-leciem firmy Profitroom, współorganizatora <HMC>. Jestem przekonany, że frekwencja będzie jeszcze większa niż w poprzednim roku. – informuje Robert Mieldziuk.

Poznańskie targi Polagra Gastro i Invest Hotel to wydarzenie z dobrze wypracowaną formułą. Pozwala przedstawicielom sektora HoReCa zaczerpnąć wiedzy o nowych i naprawdę nietuzinkowych rozwiązaniach.

Dlaczego warto zgłosić się już dziś?

Wcześniejsze zgłoszenie, do 1 czerwca br., to przede wszystkim  możliwość wynajmu powierzchni ekspozycyjnej w najniższej cenie!

Dzięki wcześniejszemu zgłoszeniu, wystawcy będą mogli również skorzystać z działań promocyjnych, jakie Międzynarodowe Targi Poznańskie prowadzą nieodpłatnie, by promować wystawców i ich produkty. Warto skorzystać z tego potencjału marketingowego!

<<< POBIERZ FOLDER TARGÓW >>>

folder_2018.png

Zapytaj o ofertę uczestnictwa nasz zespół >>>

Wstecz

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact