Jedyny w Polsce certyfikowany venenciador na targach Polagra Gastro!

Zapraszamy na spotkanie z Maciejem Katarzyńskim.

Pierwszego dnia targów Polagra Gastro będzie można spotkać się z wyjątkową osobą, Maciejem Katarzyńskim, jedynym w Polsce certyfikowanym venenciadorem oraz sommelierem. Jego pasja związana z winem trwa już ponad 25 lat, a rozpoczęła się od pracy w jednym z największych hoteli w Poznaniu, gdzie ukończył profesjonalny kurs sommelierski ukoronowany wręczeniem międzynarodowego certyfikatu. Wkrótce potem został też członkiem zawiązującego się właśnie Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Maciej Katarzyński współpracuje z firmami importującymi wino w Polsce. Wino sprzedaje, degustuje, opowiada o nim, prowadzi warsztaty, uczy, szkoli, sędziował  również na konkursach (Polagra, Zielona Góra) i pisał o nim w różnych periodykach.

Dzięki swojej pasji zwiedził szlakiem wina wiele ciekawych regionów winiarskich Europy. Jedną z najważniejszych winnych przygód dla niego była wizyta w Andaluzji, gdzie nauczył się sztuki serwowania sherry - został VENENCIADOREM.

Podczas targów Polagra Gastro, 1 października o godz. 11.30 w Strefie Kulinarnej, Maciej Katarzyński poprowadzi wykład ABC wina, po którym uczestnicy będą umieli świadomie zakupić dobre wino w dowolnym sklepie nie kierując się tylko jego ceną, nauczą się profesjonalnie degustować, a także zrozumieją dlaczego wino i jedzenie to idealne małżeństwo.

Zapraszamy! Wstęp na wykład bezpłatny, w ramach bilety na targi POLAGRA GASTRO!

 

kup_bilet_online_2.png

Wstecz

Partnerzy Medialni
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact