Bilet online – taniej nawet o 40%

Przygotuj się na targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL.

Nie tak dawno redakcja miesięcznika National Geographic uznała Poznań za gastronomiczną stolicę Polski. O tak zaszczytnym tytule zadecydowały zróżnicowane oferta i kunszt kucharzy. Ale to nie jedyny powód, dla którego warto w ten sposób pomyśleć o stolicy Wielkopolski, bo Poznań to także Międzynarodowe Targi Gastronomii Polagra Gastro, tworzące z targami Invest Hotel wydarzenie, na którym można poznać najnowocześniejsze rozwiązania rozwiązań dla restauracji, barów, kawiarni, firm cateringowych i obiektów noclegowych.

Startujemy za dwa tygodnie, a więc czas przygotować się do targów!

Po pierwsze …

Kup bilet! Bilet zakupiony online jest tańszy nawet o 35%! Sprawdź i kup!

kup_bilet_online_2.png

Po drugie …

Jeśli planujesz przyjazd do Poznania samochodem, zadbaj o dokumenty, którą pozwolą na zaprkowanie auta na terenie MTP w bezpośrednim sąsiedztwie ekspozycji. Do wyboru:

  • jednodniowe kart wjazdu
  • bilet jednorazowy na targi z wjazdem.

Uwaga! Liczba kart ograniczona!

kup_karte_wjazdu-002.png

Po trzecie …

Zachęcamy do skorzystania z oferty Restauracji GARDENcity znajdujących się na terenie Międzynarodowych  Targów Poznańskich, pawilon nr 15!

gardencity.png

Zestaw obiadowy zupa + danie główne w cenie: 35,00 zł brutto

*istnieje możliwość korzystania z Sali Wody bezgotówkowo za pośrednictwem voucherów. Zbiorcze rozliczenie usługi gastronomicznej przelewem. Więcej informacji o GARDENcity >>>

Wstecz

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact