Formularz zgłoszenia nowości

Niech Twoje nowości będą widoczne na targach

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z dodatkowej możliwości promocji. Informacje o zgłoszonych przez wystawców nowych produktach znajdą się w materiałach dla zwiedzających oraz stronie internetowej targów Polagra GASTRO. Ponadto stoiska wystawców prezentujących nowości będą specjalnie oznaczone.

Prosimy o przesłanie opisu Państwa nowości (maksymalnie 5 produktów, każdy na osobnym formularzu) nie dłuższego niż 250 znaków w języku polskim i angielskim. MTP zastrzega sobie prawo do redagowania oraz skracania tekstów przekraczających dopuszczalną liczbę znaków.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Aby dokonać zgłoszenia innowacyjnych rozwiązań, prosimy wypełnić poniższy formularz:

ZGLOSZENIE NOWOŚCI PREZENTOWANE PODCZAS TARGÓW
POLAGRA GASTRO 2018-09-30 - 2019-10-03
Międzynarodowe Targi Gastronomii
Formularz aktywny do: 2018-06-30 23:59

Nazwa firmy*

Adres firmy*

Kraj*

Osoba kontaktowa*

email*

Tel

Nazwa nowego produktu lub technologii w języku polskim i angielskim

Krótka informacja o nowym produkcie lub technologii w języku polskim

Krótka informacja o nowym produkcie lub technologii w języku angielskim

Dołącz plik:

Wybierz plik
Dołączone pliki:

z

Przepisz kod z obrazka*

CAPTCHA
Odśwież obrazek

Do opisów nowości na stronie internetowej mogą zostać dołączone zdjęcia - prosimy o ich przesłanie w formacie jpeg z nazwą produktu w nazwie pliku

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z uczestnictwem w targach oraz w celach marketingowych i statystycznych, do momentu ich wycofania. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@mtp.pl (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizacji powierzonych im zleceń i usług. Osobom, których dane są przetwarzane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

*Pole wymagane

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact