■ Usługi reklamowe

Usługi reklamowe/ Personel pomocniczy

Usługi reklamoweOferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

 • REKLAMA W MAGAZYNIE POLAGRA NEWS

POLAGRA NEWS to specjalne wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego, który wysyłany jest do kontrahentów i zwiedzających z Polski i zagranicy przed targami. POLAGRA NEWS to kompendium wiedzy o całym bloku targowym POLAGRA zawierające informacje o programie wydarzeń targów, gościach specjalnych czy też nowych produktach i usługach prezentowanych na targach.

polagra_news_okladka.png

Ostateczny termin zgłoszeń: 10 sierpnia 2017Napisz email Jan Krzymiński
tel. +48 61 869 2437
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl
000045.png


 • VADEMECUM ZWIEDZAJĄCEGO

Vademecum zwiedzającego to idealne miejsce do prezentacji oferty targowej każdego wystawcy. Wydawany przed każdymi targami stwarza możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej zainteresowanej branżą, której targi dotyczą. Vademecum trafia do rąk każdego wystawcy, a także każdego zwiedzającego. Jest materiałem, z którym zwiedzający porusza się po targach. Stanowi przewodnik, jest najlepszym skondensowanym źródłem informacji o ofercie wystawienniczej danych targów.

Istnieje także możliwość umieszczenia:

- ogłoszenia reklamowego,

- wkładki reklamowej,

- wykonania projektu ogłoszenia,

Szczegółowe informacje zawiera formularz R.

Ponadto można zamieścić również logo firmy na mapie ekspozycji targowej - formularz G.

Warto dodać, że vademecum publikowane jest również na stronie www danych targów, które mają bardzo dużą oglądalność, zwłaszcza w okresie przedtarowym. Przed targami, w specjalnie oznaczonej zakładce pojawia się lista wszystkich wystawców wraz z lokalizacją stoisk oraz ofertą, a następnie w dniu rozpoczęcia targów pojawia się vademecum uzupełnione o adresy i wszelkie dane kontaktowe do firm.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:


Napisz email Jan Krzymiński
tel. +48 61 869 2437
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl
000045.png

 

 • KATALOG TARGOWY

Miedzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają wsyztskich wystawców do skorzystania z innowacyjnej platformy STREFA WYSTAWCY - DŹWIGNIA BIZNESU. Na mail podany w formularzu zgłoszeniowym A1 otrzymają Państwo indywidualny login oraz kod dostępu do platformy, której zadaniem jest ułatwienie Państwu przygotowania wystapienia targowego.

Platforma Strefa Wystawcy służy do:

 1. zamieszczania wpisu, oferty i logo firmy do katalogu targów,
 2. dokonywania elektronicznej edycji wpisów i zamieszczania ich w raportach Infocredit,
 3. zamieszczania wpisów produktowych w Internecie (bezpłatnie 3 produkty w j. polskim i angielskim i 5 zdjęć),
 4. zgłaszania produktów do konkursu o Złoty Medal MTP,
 5. kontrolowania zamówień i wystawionych faktur związanych z uczestnictwem Państwa firmy w targach,
 6. zamawiania raportów Infocredit o dowolnej firmie z Polski czy z zagranicy.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że niewprowadzenie wpisu w Strefie Wystawcy oznaczać będzie, że informacja o Państwa firmie nie znajdzie się w katalogu targów!

kliknij w baner, by dowiedzieć się więcej:

baner_dzwignia_wystawcow.jpg

 • OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

baner_2.jpg baner.jpg

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:

Napisz email Jan Krzymiński
tel. +48 61 869 2437
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl
000045.png
 • FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

obraz1.jpg obraz3.jpg

Szczegółowe informacje zawiera formularz R1.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem prosimy o kontakt:


Napisz email Katarzyna Probala
tel. +48 61 869 230
e-mail: katarzyna.probalaat mtp.pl
011630.png
 • REKLAMA NA EKRANACH LED

Zachęcamy do skorzystania z oferty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - reklamy na ekranach plazmowych i LED.

Innowacyjne ekrany diodowe (LED) oraz ekrany LCD pozwolą zaprezentować wizytówkę Państwa firmy (informacje tekstowe, elementy graficzne, zdjęcia lub filmy).

Ponadto proponujemy Państwu wzmocnienie kampanii reklamowej poprzez wyświetlanie spotów na ekranach LED w innych kluczowych miejscach komunikacyjnych w Poznaniu.

Oferujemy również pomoc w przygotowaniu spotu reklamowego.

screenshot_2.jpg screenshot_1.jpg

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:

Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

 • NAKLEJKI WIELKOFORMATOWE

Naklejki wielkoformatowe na drzwiach wejściowych:

Tej reklamy nie można nie zauważyć, jest widoczna zarówno od strony ulicy, jak i od wewnątrz holu wejściowego - wiruje razem z drzwiami obrotowymi. Umiejscowiona jest dokładnie na wysokości wzroku wchodzących i wychodzących z targów zwiedzających.

Naklejki podłogowe w holach i łącznikach:

Naklejki podłogowe mają bardzo wysoką efektywność przekazu. Poprzez umieszczenie ich na niewykorzystanej przestrzeni reklamowej jaką jest podłoga, nie giną one w natłoku innych reklam, przez co zapadają w pamięć klienta. Dużą zaletą naklejek jest możliwość ich ekspozycji zarówno na niewielkich, jak i dużych powierzchniach.

Naklejki mogą mieć dowolny kształt np. w formie strzałek kierunkowych lub w formie fotografii towarów/produktów wraz z hasłami reklamowymi.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:

Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

 • REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Szczegółowe informacje zawiera formularz R1.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

Napisz email Jan Krzymiński
tel. +48 61 869 2437
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl
000045.png

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez MTP. Ukazuje się 4 razy w roku i prezentuje najważniejsze informacje dotyczące targów odbywających się w nadchodzącym kwartale. Poznański Magazyn Targowy drukowany jest rozsyłany do Izb Przemysłowo-Handlowych, Izb Gospodarczych, Ambasad i Stowarzyszeń na całym świecie.

Zainteresowanych umieszczeniem w PSM swojej reklamy prosimy o kontakt:

Napisz email Katarzyna Supa
tel. +48 61 869 2137
e-mail: katarzyna.supaat mtp.pl
009687.png
[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact