■ Konkurs Acanthus Aureus

 

acanthus-01.png

Serdecznie zapraszamy wystawców do udziału w Konkursie „Acanthus Aureus”, który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie. W konkursie tym statuetką Złotego  Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Zgodnie z nową formułą nagrody otrzymują wystawcy, którzy zgłoszą stoisko do konkursu.

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

Kapituła w swej ocenie bierze pod uwagę zgodnie z regulaminem takie kryteria jak: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną i koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu. Ważnym kryterium jest jakość realizacji projektu.

Wszystkich wystawców zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i dołączenie  materiałów określonych w Regulaminie Konkursu. Wszelkie dokumenty niezbędne do zgłoszenia stoiska do konkursu znajdują się na stronach internetowych poszczególnych targów. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Zgłoszenia wraz z załącznikami prosimy przesyłać na adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Zespół Komunikacji Korporacyjnej

Ul. Głogowska 14

60-734 POZNAŃ

Wystawcy, których stoiska zostaną nagrodzone przez kapitułę konkursu  otrzymają informację i zaproszenie na uroczyste wręczenie medali i dyplomów podczas trwania targów.

Zachęcamy  do udziału w konkursie o Złoty Akant Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie to może przyczynić się do ugruntowania  pozytywnego wizerunku Państwa  firmy.

Jeżeli będziecie mieli Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Sprawy organizacyjne prowadzi:

Anna Smolińska 
Zespół Komunikacji Korporacyjnej
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
tel. /061/ 869 21 09, 869 20 00
e-mail:
anna.smolinska webm.gif

 

Pliki do pobrania:
[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact