■ Lada chłodnicza serii TUBE

tube_v2-banner.jpg

Lada chłodnicza serii TUBE dedykowana jest dla profesjonalistów prowadzących szeroko pojęty biznes gastronomiczny. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie na równi z właściwościami użytkowymi urządzenia, takimi jak bezpieczeństwo przechowywania żywności, czy utrzymanie świeżości składników, stawia się walory estetyczne oraz dbałość o środowisko.

W ladzie możliwy jest do zastosowania ekologiczny czynnik chłodniczy BOL50 – innowacyjne rozwiązanie układu chłodniczego z wykorzystaniem autorskiej mieszaniny czynnika ziębniczego (BOL50), który jest nieinwazyjny dla środowiska (współczynnik ocieplenia globalnego bliski zeru).

Lada z serii TUBE wyposażona jest ponadto w innowacyjną nanotechnologię ochrony żywności TiO2, która opóźnia proces starzenia się produktów, poprzez zahamowanie rozwoju bakterii. TiO2 powoduje, że zapachy pomiędzy produktami nie przenikają się, a proces powstawania związków toksycznych  jest opóźniony.

Lada z serii TUBE posiada oświetlenie LED, które jest bardziej przyjazne środowisku, niż tradycyjne.

W TUBE zastosowany został także mikrokanałowy wymienniki MCHE (z ang. microchannel heat exchenger). Wymiennik MCHE ma prosty, smukły profil i jest zbudowany w całości z aluminium, co sprawia, że jest lekki i odporny na korozję galwaniczną.

Dzięki aluminiowej konstrukcji jest to jedno z najbardziej przyjaznych środowisku rozwiązań. Wysoka wydajność zapewniona jest dzięki przepływowi czynnika chłodniczego przez mikrokanały. Konstrukcja ta pozwala zastosować do 70 procent mniej czynnika chłodniczego w porównaniu z innymi wymiennikami ciepła.

bolarus_logo.jpg

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact