WYSTARTUJ NA WIOSNĘ Z DOBRYMI POMYSŁAMI

Dołącz do wystawców targów POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL.

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL to dla branży HoReCa zwiastun trendów i najlepsze źródło wiedzy dla szefów kuchni oraz menedżerów restauracji, kawiarni, barów i hoteli na temat nowatorskich rozwiązań, zarówno tych sprzętowych, jak i koncepcyjnych.

To właśnie na targach w Poznaniu rodzą się nowe koncepty aranżacji przestrzeni kulinarnych czy hotelowych, nowe standardy obsługi w obiektach gastronomiczno-hotelarskich, a co za tym idzie długotrwałe relacje biznesowe pomiędzy wystawcami targów, a odwiedzającymi je profesjonalistami.

Warto również podkreślić, że 75% zwiedzających to osoby decyzyjne. To z kolei przekłada się na realne możliwość nawiązania współpracy „tu i teraz” z parterami biznesowymi z Polski i zagranicy.

baner_zglos_udzial_czerwony.jpg

Dlaczego warto zgłosić się już dziś?


Wcześniejsze zgłoszenie, to niższa cena, ale nie tylko. To także możliwość skorzystania z działań promocyjnych, jakie Międzynarodowe Targi Poznańskie prowadzą nieodpłatnie, by promować wystawców i ich produkty. Warto skorzystać z tego potencjału marketingowego!.

Gwarancja jakości

Kompleksowość i długofalowe realizowanie usług, które cechują działalność Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniają tego organizatora imprez targowych w Polsce i są argumentami, które niezmiennie potwierdzają wysoką jakość realizacji i utrzymanie pozycji lidera rynku targowego. Warto również podkreślić, że targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Więcej informacji o targach >>

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact