Z nami trafiasz w "10"

Targi Polagra Gastro i Invest i Hotel to duet, który zapewnia dotarcie do szerokiego grona profesjonalnych odbiorców.

Zbudowanie wspólnego zakresu tematycznego targów w oparciu o potrzeby płynące z sektora HoReCa oraz wydarzenia skierowane do osób związanych zawodowo z sektorem gastronomicznym i hotelarskim, w tym Kulinarny Puchar Polski, Master Class Show oraz <HMC> Hotel Marketing Conference,  sprawiają, że targi odwiedzają wyłącznie profesjonaliści – menedżerowie lokali gastronomicznych i obiektów noclegowych, a także inwestorzy działający na rynku hotelarskim, generalni wykonawcy, studia architektoniczne oraz projektowe związane z branżą HoReCa.

zwiedzajacy_targi_wykres.jpg

Powiększ wykres >>

Podczas targów Polagra Gastro i Invest Hotel 2016 gościliśmy też znamienitych szefów kuchni i kucharzy, w tym m.in. Andrea Camastrę, Grzegorza Łapanowskiego, Jarosława Walczyka, Jarosława Uścińskiego, Jeana Bosa, Stefana Birka, Tomasza Purola, Krystiana Szopkę, Sergiusza Hieronimczaka, Ernesta Jagodzińskiego, Tomasza Grabskiego, Rafała Godziemskiego, Andrzeja Jakomulskiego, Sebastiana Krauzowicza, Józefa Sadkiewicza, Michała Bałazego, Aleksandrę Sowę, Dominika Brodziaka.

Warto również podkreślić, że 75% zwiedzających to osoby decyzyjne. To z kolei przekłada się na  realne możliwość nawiązania współpracy „tu i teraz” z parterami biznesowymi z Polski i zagranicy.

Zapraszamy do udziału w targach Polagra Gastro i Invest Hotel!

Zapytaj o ofertę udziału w targach >>

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact