Hotelarstwo pod lupą

Na targach Polagra Gastro/Invest Hotel spotkania dla menedżerów hoteli, inwestorów, projektantów.

<HMC> Hotel Marketing Conference

To największa i najbardziej prestiżowa konferencja marketingowa dla branży hotelarskiej. Spotkanie na stałe wpisało się już w kalendarz kilkuset hotelarzy, którzy co roku przyjeżdżają na dwa dni do Poznania, by poznać najnowsze rozwiązania marketingowe. Tegoroczna edycja konferencji to ponad 20 prelekcji, podczas których zostaną poruszone takie tematy jak strategie „direct booking” czy automatyzacja w sprzedaży. Zaprezentowane zostaną również nowe narzędzia i taktyki marketingowe. Nie zabraknie też paneli dotyczących zarządzania personelem hotelu z naciskiem na aspekt pozyskiwania i wdrażania pracowników oraz budowania przez nich marki własnej. Pod lupą ekspertów znajdą się także te obszary działalności, które mogą przyczynić się do generowania oszczędności i wyższej marży. Uczestnicy konferencji będą mieli również możliwość spędzenia czasu na konsultacjach z ekspertami, a także kuluarowych rozmowach o biznesie z innymi hotelarzami.

Więcej informacji >>>

Hotel Investors Meeting

To spotkanie dedykowane działającym na rynku hotelarskim inwestorom, deweloperom, architektom oraz menedżerom hoteli. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia poruszone zostaną m.in. tematy związane z inwestycjami w hotelarstwie, zarzadzaniem ludźmi i planami naprawczymi dla hoteli. Przedstawione zostaną także wzorcowe rozwiązania na przykładzie wybranych projektów, które z pewnością staną się dźwignią zmian w innych obiektach hotelarskich szukających sposobów na lepszą obsługę klientów i podniesienie wskaźników rentowności.

Więcej informacji >>>

Oba spotkania to doskonała okazja do pozyskania świeżych pomysłów i wiedzy na temat trendów w branży hotelarskiej, ale nie tylko. To również dyskusje i rozmowy w fachowym gronie oraz możliwość wymiany doświadczeń z pozostałymi uczestnikami, co z pewnością stanowi wartość dodaną, jako źródło inspiracji i podstawa do zbudowania solidnych relacji biznesowych. Szczegółowe informacje na temat obu wydarzeń na www.polagragastro.pl.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact